Coaching z Izą

W kierunku zadowolenia i rozwoju

Izabela Krawczyk jest dyplomowanym Coachem Zdrowia i Żywienia. Towarzyszy Klientowi w procesie zmiany w kierunku lepszego zdrowia w ujęciu holistycznym, na które składają się: sposób odżywiania, sprawność fizyczna oraz psychiczna, równowaga i harmonia, witalność, radzenie sobie z problemami, zdolność do wypełniania swoich ról życiowych i zawodowych, prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie oraz chęć do życia. Współpraca z Izą ma za zadanie doprowadzić Cię do realizacji celów, które chcesz osiągnąć, a także stworzenie indywidualnego planu działania i przygotowania Cię na jego realizację, biorąc pod uwagę Twoje zasoby i możliwości. Skupicie się z Izą na tych aspektach  Twojego życia, w których chcesz uzyskać większe zadowolenie i rozwój.  

Indywidualny potencjał

Sesje z Izą nastawione są na indywidualny potencjał danej osoby. Iza wierzy, że każdy z nas ma własne odpowiedzi na większość nurtujących go spraw. Nie ocenia, nie podaje gotowych rozwiązań. Z radością obserwuje, jak jej rozmówca odkrywa w sobie nowe obszary i sposoby do upragnionej zmiany. "Na pewno nie powiem Ci, co masz zrobić. Bo to Ty jesteś ekspertem od swojego życia i Ty wiesz, jakie rozwiązania są dla Ciebie najlepsze. Ja pomogę Ci je wydobyć. Jako coach "tylko" słucham i zadaję pytania. Czasem podsuwam przydatne narzędzia", mówi o sposobie swojej pracy Iza.

Relacja oparta na partnerstwie

Jako Coach Zdrowia oferuję Ci partnerską relację, opartą na szacunku i zaufaniu.
  • Pomogę Ci przejść przez proces zmiany poprzez wzmocnienie zaangażowania, motywacji oraz pewności siebie
  • Nauczę Cię, jak sobie poradzić z negatywnymi przekonaniami na swój temat i zwiększyć poziom zadowolenia i witalności
  • Będę prowadzić Cię w Twojej drodze do osiągnięcia zdrowia i dobrostanu na każdym jego poziomie, tzn. fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

Obszary działania

  • COACHING ŻYWIENIA. Przyjrzymy się Twoim celom, przekonaniom oraz możliwościom w taki sposób, aby na trwałe wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania. Stworzysz swój własny, indywidualny plan dostosowany do swoich potrzeb i stylu życia.
  • COACHING ZDROWIA. Zdrowie nie sprowadza się jedynie do odżywiania. To także kondycja naszego umysłu i duszy. Jeśli szukasz pomocy w rozwiązaniu pewnych trudności, ciężko Ci podjąć decyzję, szukasz swojej drogi do szczęścia czy po prostu utknąłeś w punkcie i nie wiesz jak ruszyć dalej – spotkania ze mną pozwolą Ci przyjrzeć się sprawom z innej perspektywy i znaleźć motywację oraz drogę do dalszego działania.
  • COACHING RELACJI: z samym sobą, z bliskimi, relacji zawodowych. Jeśli zależy Ci na zmianie lub rozwoju w obszarze relacji (np. w związku czy pracy), współpraca ze mną pozwoli Ci przyjrzeć się swoim umiejętnościom w taki sposób, aby je wykorzystać i rozwinąć w celu budowania relacji.