Joga z Moniką

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Monika Pawłowska jest kwalifikowanym nauczycielem 500RYT Yoga Alliance. Ukończyła ponad 1200 godzin szkoleń w Indiach i Wielkiej Brytanii. Studiowała Classical Yoga w Instytucie Jogi w Mumbaju, który jest najstarszym ośrodkiem jogi na świecie. Następnie kontynuowała naukę Ashtanga Vinyasa w Shiva Yoga Peeth Rishikesh. Dzięki 12-letniej praktyce jogi i 5-letniemu doświadczeniu w nauczaniu w Londynie i Mumbaju Monika oferuje kompleksowe podejście do jogi, skupiając się na samoświadomości, prawidłowym ustawieniu ciała i relaksacji.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Monika stale poszerza swoje kompetencje i pogłębia wiedzę, uczestnicząc w wielu kursach i warsztatach. Uczy Hatha Jogi, zmodyfikowanej Ashtanga Vinyasa, Yin i Somatycznej Jogi, włączając niektóre metody Iyengara polegające na użyciu rekwizytów w celu uzyskania poprawnej postawy i pozycji ciała przez uczniów. Uznaje wyłącznie zasadę indywidualnego podejścia do każdego ze swoich uczniów, dlatego zawsze stara się zrozumieć ich potrzeby i kondycję. Tylko wtedy ma pewność, że skorzystają z praktyki jogi jak najwięcej.

MOC I MIŁOŚĆ DO JOGI

Dla Moniki Joga to wolność, zarówno w ciele, jak i umyśle. Niejednokrotnie obserwowała uzdrawiające efekty jogi, a jej misją jest dzielenie się tą mądrą filozofią z jak największą liczbą osób. Monika medytuje także Vipassanę i ukończyła szereg kursów cichych medytacji. Miłość do jogi zabrała ją do jej ojczyzny w Indiach tak wiele razy, że w 2016 roku zdecydowała się w końcu tam osiąść. Mumbaj jest jej domem od 2 lat. Tam wyszła za mąż i kontynuuje praktykę oraz nauczanie.